nogometni dresovi za dječji prodaja

Nakon što je ove godine pobijedio u Ligi prvaka, Mohamed Salah postao je favorit mnogih momčadi. Za Juventus i Real Madrid kažu da su spremni ponuditi mu ugovor vrijedan 150 milijuna funti, sve dok on skida svoju dres Liverpool. Za njega je to definitivno bilo veliko iskušenje.

Međutim, ovo nije vrijeme za oproštaj. Bio je s Liverpoolom dvije sezone i osvojio slavnu titulu Lige prvaka. On ima osjećaje prema momčadi, pa vjerojatno neće nositi dres Juventus ili dres Real Madrid iduće sezone. Ima novi cilj za sljedeću sezonu: pomoći Liverpoolu da osvoji Premier League. Uostalom, Liverpool nije osvojio titulu 30 godina.

Ali budućnost je uvijek neizvjesna i Salah nije komentirao svoju budućnost nakon iduće sezone. On je tražitelj slave i nikad ne prestaje. Ako Liverpool izgubi konkurentnost u budućnosti, on će otići.

nogometni dresovi za dječji prodaja...
ما را در سایت nogometni dresovi za dječji prodaja دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 27 تاريخ : يکشنبه 26 خرداد 1398 ساعت: 16:09

Svake godine finale Lige prvaka je najdramatičnija nogometna utakmica. Ove godine, to će siguo biti Liverpool i Tottenham Hotspur. Nakon nekoliko krugova žestokog natjecanja, dva tima su napokon došla u finale. Tako su njihovi nogometni dresovi bili simbol ovogodišnjeg finala Lige prvaka.

Međutim, ako mislite da je rivalstvo između ove dvije ekipe jedina stvar koju treba gledati, bili ste u krivu. Kinsey Wolanski, pohlepan fan, pojavio se u finalu na poseban način. Pažnju koju je privukla čak je zasjenila i dres Liverpool. Tijekom utakmice, gotovo je naglo izletjela na teren i trčala divlje. Iako su je dvojica zaštitara prisilno premjestila s suda, dobila je veliku pozoost. Postala je poznata na ovaj poseban način.

Neki igrači Liverpoola čak su joj i nakon utakmice ispisivali poruke, tražeći datume. I njezino izlaganje finalu zaradilo je 3 milijuna funti u prihodima od oglašavanja. Kakva je to pametna obožavateljica!

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 37 تاريخ : سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت: 2:23

Nema sumnje da će prošlog tjedna finale Lige prvaka ući u povijest. Mislim da će se svi navijači Liverpoola sjećati ovog trenutka zauvijek: Liverpool je osvojio Ligu prvaka po drugi put nakon 14 godina. Svi su navijači bili ponosni na dres Liverpool koje su nosili.

S druge strane, Spursi su bili na strani gubitnika. Dugo su se pripremali za ovu igru, pogotovo njihov zvijezda Harry Kane. Prije finala propustio je sve utakmice prvaka zbog ozljede koljena. Tako je bio uzbuđen što se vratio u dres Tottenham Hotspur za finale. Ali možda se i sam pogrešno procijenio, jer se njegovo tijelo nije u potpunosti oporavilo. Tijekom utakmice nije predstavljao prijetnju opoziciji i nije donio sreću Spursima.

Naposljetku su izgubili sa 2-0. Vrlo su frustrirani jer su samo jedan korak udaljeni od prvenstva. Ipak, njihova je izvedba vrijedna poštovanja. Išli su sve do finala, a da nisu bili pogledani.

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 23 تاريخ : جمعه 17 خرداد 1398 ساعت: 4:14

Do sada se ovogodišnja Liga prvaka približava kraju. Finale će se igrati u Madridu Wanda Metropolitano u nedjelju. Dva tima koji igraju ovu utakmicu su Liverpool i Tottenham hotspur. Tada će njihovi nogometni dresovi privući veliku pažnju.

Bez sumnje, ovo je najvažnija nogometna utakmica godine. Mnogi navijači vjeruju da će Liverpool biti eventualni prvaci. Jer, prošle godine dres Liverpool se također pojavio u finalu Lige prvaka. Iako su završili samo na drugom mjestu, njihova snaga je prepoznata. Stoga, ekipa ima veliku ambiciju osvojiti konačnu pobjedu.

Tottenhamov hotspur, međutim, ne treba podcjenjivati. U prethodnim rundama Lige prvaka, iako njihova zvijezda broj jedan, Harry Kane, nije mogao igrati zbog ozljede, ipak su uspjeli pobijediti nekoliko protivnika i doći do finala. Sada, Kane se pobrinuo da bude u finalu, tako da će biti jači.

Vincent Kompany je nedavno skinuo svoju dres Manchester City zauvijek nakon jedanaestogodišnje karijere. Najavio je svoju mirovinu. Klub mu je donio previše sjećanja: prijateljstvo sa suigračima, povjerenje trenera i ljubav navijača. Međutim, nije imao nikakvih žaljenja, jer je dobio sve časti koje je želio.

Kompany gleda svoje omiljene nogometni dresovi sa suzama u očima. Uvijek je dobro radio kao kapetan kluba. Voli sve o klubu i to je bio cijeli njegov život. Ali sada će živjeti drugačiji život. Iako će i dalje paziti na klub, neće morati brinuti o rezultatima. Budući da je grad Manchester sada jak klub, i upravo su ove sezone osvojili naslov Premier lige.

U budućnosti će se vratiti u svoj prvi klub: Anderlecht. On će biti i igrač i trener kluba. Mislim da će proizvoditi igrače onoliko dobro koliko je on. Jer on jako dobro poznaje nogomet i njegove će godine iskustva biti od velike pomoći mladim igračima.

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت: 12:49